----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!!!BLOG ZRUŠEN!!!
Přihláška do Minami no Cosplay teamCZ ← je to mnou založený cosplay team, který má zatím jen dva oficiální členy...Cosplay team zrušen!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Členové Akatsuki

7. března 2010 v 14:28 | Sakura-chan |  ♥ Akatsuki ♥
PEIN ( LEADER )
Tenhle člověk založil a vede Akatsuki.Jeho údajné jméno je Pein.Někteří tvrdí, že je to Yondaimeho bratr, ale nikdo to zatím nedokázal.V anime z něj zatím byly vidět jen obrysy a oči, takže nic moc.

Prsten - Rei ( nula )
Umístění prstenu- pravý palec
______________________________________________________________________________
DEIDARA
Poprvé se s ním střetáváme ve druhé epizodě, kdy se svým kolegou Sasorim, kterého z úcty tituluje "Mistře", míří ke Skryté Vesnici Písku.Unese Gaaru pomocí ptáka z podivné hmoty, kteou sežvýkají ústa na jeho dlani a dovede z ní vytvořit téměř cokoliv, i výbušniny.

Prsten -Seiryuu ( Azurový drak )
Umístění prstenu- pravý ukazovák______________________________________________________________________________
KONAN
Konan je jediná žena mezi Akatsuki, jejíž identita byla dlouho utajována.Má modré vlasy ve kterých nosí nějaký druh bílé květiny.Konan používá k boji papír a pravděpodobně je týmovou partnerkou leadra. Nosí prsten se znakem (bílý) na pravém prostředníku.

Prsten - Byakko ( Bílý tygr )
Umístění prstenu- pravý prostředník


______________________________________________________________________________
UCHIHA ITACHI
Určitě není nutné představovat vám Itachiho, jednoho ze dvou posledních Uchihů, který už ve třinácti velel ANBU skupině. Nyní je Nukenin ( ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki.

Prsten - Suzaku ( Nachový pták )
Umístění prstenu- pravý prsteník_____________________________________________________________________________
ZETSU
Zetsu je záhadný ztracený ninja z Trávové vesnice. Mnoho o něm zatím není známo, jen že je velmi oddaný Akatsuki, ve které pracuje hlavně jako špión.Na hlavě má jakousi past, která vypadá jako masožravá rostlina.Je možné, že něco takového obaluje i zbytek Zetsuho těla.

Prsten - Genbu ( Černá želva )
Umístění prstenu- pravý malíček

___________________________________________________________________________
OROCHIMARU (bývalý člen Akatsuki)
Orochimaru byl prvním týmovým partnerem Sasoriho.Potom z organizace odešel a dal se na ,,sólo kariéru".Jeho cíl je trochu podobný cíli Akatsuki : Ovládnout svět, stát se ještě slavnějším, dokonalou nesmrtelnou bytostí a naučit se všechna jutsu.

Prsten - Kuchin ( Nicota )
Umístění prstenu- levý malíček___________________________________________________________________________
KISAME
Kisame je nukenin ze Skryté Mlžné a nyní týmový partner Itachiho.Je také jeden ze Sedmi legendárních šermířů, zatím jedniný, který ze tří dosud představených žije.Kisame má pod očima něco jako žábry a vypadá tak trochu jako žralok.Bojuje s obrovským mečem.Je v týmu s Itachim a docela dobře spolu vycházejí, dokonce se zdá, že Itachi má Kisameho rád a že jsou nejlepší přátelé.

Prsten - Nanju ( Sagittarius / Jižní hvězda )
Umístění prstenu- levý prsteník
____________________________________________________________________________
KAKUZU
Kakuzu pochází se Skryté vodopádové a nyní je v týmu s Hidanem.Před ním vystřídal mnoho týmových partnerů.Kakuzu totiž když se naštve, tak krutě mrzačí a zabíjí své týmové partnery.Hidana ale nelze zabít, proto jsou spolu.Kakuzu si na něm může vybít zlost a Hidanovi se nic nestane.Kakuzu má trpělivost s Hidanovým zdlouhavým stylem boje a s jeho rituály.

Prsten - Hokuto ( Lochneska / Severní hvězda )
Umístění prstenu- levý prostředník

_____________________________________________________________________________
HIDAN
Hidana nelze zabít, což je důvod, proč byl přiřazen do týmu ke Kakuzovi.Není známo odkud přišel, jestli patří do nějakého klanu nebo má Kekkei Genkai.Před bojem i po něm dělá různé rituály a obřady.Kakuzu s ním má trpělivost, ale Hidan ho nesnáší, protože Kakuzu bojuje jen pro peníze.Přesto jsou dobrý tým, který dokáže své silné vlastnosti bezvadně využít proti nepříteli.

Prsten - Gyokunyo ( Panna Maria )
Umístění prstenu- levý ukazovák

______________________________________________________________________________
TOBI
Tobi byl dříve pouze Zetsuovým podřízeným, ale po smrti Sasoriho nahradil jeho místo a stal se oficiálním Akatsuki.Nahradil Sasoriho místo na prstu při odebírání démonů, v týmu s Deidarem a také zdědil jeho prsten.Tobi pořád nosí na obličeji podivnou masku, takže jeho identita je prozatím utajena. Ale domnívá se, že je to Madara Uchiha

Prsten - Santai ( Třetí úroveň ), zdědil ho po Sasorim
Umístění prstenu- levý palec

______________________________________________________________________________
SASORI
Sasori byl dříve týmovým partnerem Deidary, ale po tom co nepřežil souboj s Chiyo a Sakurou, nahradil jeho týmové místo Tobi, taky jeho prsten.Sasori byl mistrem v boji s loutkami.Pocházel se Skryté písečné, kterou opustil před 20 lety, ale neví se proč.
Prsten - Santai ( Třetí úroveň )
Umístění prstenu- levý palec

akatsuki is the best!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"93% teenagerů by brečelo a křičelo, kdyby viděli Miley Cyrus připravenou skočit z okraje věže, zkopírujte si to a vložte pokud patříte k 7% kteří by řvali 'Skoč!!!

Pixelky blogu:
ccccccc.gif image by marrkyperla