----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!!!BLOG ZRUŠEN!!!
Přihláška do Minami no Cosplay teamCZ ← je to mnou založený cosplay team, který má zatím jen dva oficiální členy...Cosplay team zrušen!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Říjen 2010

Pro dnešek končím...x)

31. října 2010 v 20:41 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Deník Naomi Sasaki no Akasuna
Tak lidi pro dnešek už končím, přidala jsem vám sem pár videí a momentálně se asi půjdu dívat na TalentMánii, protože mamka už mě vyhazuje od PC...jinak zítra vám sem (no vám spíše Áji, Kayleigh, Anet (Ájííík14) a Sab.inQa93) přidám diplomky za SB x)

Takže přeji vám strašidelnou a hrůzostrašnou Halloweenskou noc a mějte vražedné sníky xDD
Vaše Naomi-san

Halloween itachi, deidara a hidan x)
P.S. strašně jim to sekne, že? x)

Naruto Surfing USA

31. října 2010 v 19:16 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♪ Ostatní ANIME videa ♪

Hidan - YEAH

31. října 2010 v 18:47 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♪ Naruto - videa ♪

The Last Vampire Knight Mep

31. října 2010 v 14:46 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♪ VK - Videa ♪
Na tohle video jsem narazila pouze náhodou na Youtube.com a líbí se mi jak je udělané x) tak vám ho sem dávám x)

Halloweenský Dess

30. října 2010 v 22:39 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Deník Naomi Sasaki no Akasuna
Takže máme tu Halloweenský Dess...nevím jak dlouho tu bude, ale pokusím se co nejrychleji udělat nový protože Halloween tu nebude věčně, že? Není vůbec pěkný ani dokonalý, ale však tu bude maximálně týden, že? xDD

Náhled jak to vidím já:
náhled halloweenského dessu

Tak mě tu máte zase zítra a já se loučím...
...Sayou vaše Naomi x)

Diplomek za soutěž v poznávání sportu od Lóry

29. října 2010 v 15:26 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Diplomy pro mě! ♥

Nevím jestli se ještě někdy dočkáte ČPA a Vůně krve x(

28. října 2010 v 21:24 | *nešťastná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Deník Naomi Sasaki no Akasuna
Jak už titulek článku napovídá newím jestli se ještě někdy dočkáte povídek Čtyři praštění Akatsuki a Vůně krve...a proč? to jenom kvůli jedné osůbce, které momentálně trochu přeskočilo x( Ach ano, mluvím o Ami, spoluautorce těchto dvou povídek a zárověň mojí nejlepší kamarádce...asi...Tenhle človíček, který pro mě znamená strašně moc se totiž rozhodl zpřetrhat jeden společný důvod našeho přátelství, ale já přesto doufám, že (teď už) naše křehké přátelství přesto všechno vydrží...a který, že to důvod byl a jak ho zpřetrhala? Ten důvod byl Anime a zpřetrhala ho tak, že první pozastavila blog (to ještě nic není), jenže pak se rozhodla, že jakmile ho pozastaví tak doslova končí s Anime!! Potom sice dopíše své povídky, ale potom svůj blog zruší x( Jakmile jsem si tohle přečetla...neudržela jsem slzy a začali mi volně stékat po tvářích...(nezdá se vám, že to píšu jako povídku?) No...pokusím se naše přátelství udržet, protože Ami je pro mě strašně důležitý člověk!! Je to moje jediná kamarádka, kterámě dokáže podržet a děláme spolu všelijaké kraviny, ale bohužel ty kraviny se většinou týkali Anime...vlastně veškeré naše konverzace se buď točí okolo jejího spolužáka, mažoretek ale hlavně okolo ANIME!!

Takže lidičky jestli tady je někdo, kdo čte nebo spíš četl tyhle dvě povídky tak mi napiště komentář ať vím jestli má vůbec cenu pokračovat x(

Vaše smutná a momentálně spíše nešťastná a ubrečená Naomi =(

Povídka od Ami pro mě x) - Nečekaná láska 1.díl

27. října 2010 v 22:58 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Povídky
Byl slunečný den a vzduchem plynul nádherný hlas. "Kurva kdo mi nechal v noci v tom lijáku venku mojí kosu. To byl beztak ten zmrt Tobi" zaječel Hidan přes celou Aka-jeskyni. "Tobi nic neudělal. Tobi nemá rád expresní záchod" řekl Tobi smutně. Hidan se jen pomstychtivě usmál. "Promiň Tobi já jsem si uvědomil že jsem si ji večer tady omylem nechal" řekl a vedl ho někam. "Vážně?" řekl Tobi. "Proč jsme u bazénu?" zeptal se nechápavě Tobi. "No protože za to co si udělal se trochu vykoupeš" řekl Hidan a hodil ho do vody. "Po nějaké době se Tobi vrátil cely promočený. "Co Tobi jak ses vykoupal?" řekl Hidan a společně s ostatníma se zasmál. Konan a Deidara se jediní nesmáli, protože se líbali. "Óóóó náš páreček se zase líbá" řekl Hidan. Sasori se otočil na Naomi která jediná neseděla u stolu. "Naomi stalo se něco" zeptal se a všichni se na ni podívali. "Ne nic" řekla a smutně se podívala na Deidaru který ji nevnímal. "Aha ona má ráda Deidaru" řekl Itachi a Dei se na ni podíval. "To-to není pravda" zakoktala se Naomi. "Hm, že to není pravda to vidím. Si celá rudá" řekl Hidan. "To nemá cenu" řekla Naomi a odešla. "Naomi počkej" řekl Dei a chtěl jít za ní, ale Konan ho zastavila. "Nach ji ty máš přece mě ne?" řekla Konan a usmála se na něj.
"Hm to je pravda" řekl a dal jí pusu. "Jdu se osprchovat jo?" řekl a odešel. Když se Dei vyslékl tak vlezl do sprchy a pustil horkou vodu. začal se umívat a najednou se otevřeli dveře. "Sakra já jsem zapomněl zamknout" řekl si v duchu. Sklo bylo zamlžené tak si ho musel otřít rukou aby viděl. "Naomi" zaječel a zakryl si jednu část těla. "Jashine proč ses nezamknul?" zakryla si oči a když chtěla vyjít ze dveří narazila do nich a hodně tvrdě. Když Dei vyděl, co se stalo tak si přes bok omotal ručník a doběhnul za ní. Po cestě málem hodil dršku na mokré zemi
"Kurva" řekl, když se udržel, aby nespadl. Když doběhnul k Naomi tak si vedle ní čupnul. Po nějaké době se Naomi probudila. Když uviděla Deidarovu část těla kterou měl pod ručníkem myslela ,že znovu omdlí. Když si toho Dei všimnul, (toho, že se už probudila) tak jí pomohl vstát. "Dík" řekla, když se postavila. "Nemáš zač" řekl Dei a otevřel jí dveře. "Jo já už jdu, ať se můžeš osprchovat" řekla a vyšla z koupelny.

O den později:

"Ahojky Deidaro" řekla Naomi, když došla do jídelny. "Ahoj" řekl znuděně. "Co je?" zeptala se. "Ale nic jen jsem v noci nespal" řekl a zívl. "Hm já jsem taky noc nespala". "Hej, nemáš dnes narozeniny?" zeptala se. "Jo mám" řekl a usmál se. "Hm tak to ti moc přeju" řekla a taky se na něho usmála. "Dík. Já jsem se nevyspal kvůli nim" řekl a znovu zívl. "Naomi pojď nám pomoct s přípravami" zaječel někdo na ni s obýváku než Naomi stačila odpovědět Deidarovi. "A takhle je to každý rok já si s nikým nepopovídám. Jdi Konan tě volá" řekl a usrkl si kafe. "Jo už jdu" řekla Naomi a odešla. Když došla do obýváku který byl vedle kuchyně tak celí byl do žlutočervený ale totálně nechápala proč tam je ta červená. "Paráda" řekla si v duchu Naomi. "V 15:00 to začne jo a je..je nevíte někdo kolik je hodin?" zeptala se Konan. "14:00" ozvalo se s kuchyně. "Díky" řekla Konan. "Ták lidi já tu na oslavu nebudu já dojdu až zítra ráno musím něco zařídit s šéfem a bude to na dlouho tak se běžte připravit" řekla a všichni se rozešli do pokojů. Po půl hodině Naomi vylezla s pokoje měla na sobě černé šaty pot prdel, rudý náhrdelník a boty na jehle s páskami kolem lýtka. Když došla dolů tak už tam všichni byli. Když Dei vyděl Naomi myslel si že je ještě hezčí než Konan a že by sní mohl chodit. "Buch" najednou rána a Naomi byla na zemi (Jako Matějka já s toho jeho pádu nemůžu). "Kurva co tam ta kulička dělá" zaječela a Dei jí pomohl na nohy.


Pokračko příště snad se Naomi líbí

1. kolo SONAK

27. října 2010 v 22:44 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Soutěže
Tak a je tu první kolo...bude trvat do 7.11.2010 to znamená, že máte 11 dní na shánění hlasů! x)

A tady máme soutěžící:


1. Ami Sasaki s Deidarou a Sasorim x)
2. Nioru-san a Rukia x)
Rukia - soutěžní kresba od Nioru-san
3. Luella-chan a její Anime Boy ♥
4. Jashini a Chibi Kiba x)
soutěžní Kiba od Jashini
5. Petí a Neko Greece (Řecko)
soutěžní Řecko od Petí x)
6. Kayleigh a Cloud Strife
soutěžní Cloud Strife od Kayleigh x)
Tak kdo to vyhraje? to je jen na váás x) Soutežící nezapomeňte si shánět hlasy x)

Můj hlas dostane ten kdo si o něj napíše jako první x)

Tak konečně moje průůkazka do ASK x)

27. října 2010 v 22:32 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Deník Naomi Sasaki no Akasuna
No to víte no já jsem silný a velice ehm...velký odpůrce Sakur(v)y, takže bych si klidně dala tvrdý jádro, no ale zase růžová barva mi zas nevadí to jen tahle kravka růžovovlasá x( no a tak to dopadlo tak, že sem si dala běžného odpůrce (čtěte velice silného odpůrce Sakur(v)y a né růžové barvy xDD)
Sasori, neboj se brááško, však já tě pomstím!! Já ji jednou umučím k smrti a začnu tím, že vezmu strojek a vyholím jí hlavu do hola a rozmlátím ji hubu tak, že už se neodváží říct ani Shanaroo!! Ta už si u mě ani nekýchne!! xDD

Končím svůj proslov dámy a pánové, Sbénka a ostatní blogaři/ky a asi už půjdu spát...jsem s toho ohňostroje už unavená...možná ještě napíšu kousek Školou povinní, ale fakt jen kousek a půjdu si lehnout...ještě teď odstartuju 1. kolo SONAKu a potom z postele přes telefon napíši soutěžícím, že soutěž už začala! x)


Tak se zatím mějte a ojasuminasai x)
Vaše Lucinka Naomi Deidarinka Sasaki Phantomhive no Akasuna xDD
"93% teenagerů by brečelo a křičelo, kdyby viděli Miley Cyrus připravenou skočit z okraje věže, zkopírujte si to a vložte pokud patříte k 7% kteří by řvali 'Skoč!!!

Pixelky blogu:
ccccccc.gif image by marrkyperla