----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!!!BLOG ZRUŠEN!!!
Přihláška do Minami no Cosplay teamCZ ← je to mnou založený cosplay team, který má zatím jen dva oficiální členy...Cosplay team zrušen!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Duben 2011

Když bůh (Jashin) stvořil ženu...

10. dubna 2011 v 20:42 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  Nezařazené
Když Bůh stvořil ženu, byl už 6 den, pozdě v noci. Přišel k němu anděl a zeptal se ho: "Pane, proč nad tím trávíš tolik času?"

A Pán mu odpověděl:
"Viděl jsi všecky požadavky a potřeby, které jsem musel splnit, abych ji vytvořil?"
Musí se dát umýt, ale nesmí být z plastu, musí mít víc než 200 pohyblivých častí a všecky musí být nahraditelné a musí fungovat na různé druhy jídel.
Musí být schopná postarat se o víc dětí ve stejném čase, poskytnout objetí, které dokáže vyléčit všechno od modřiny až po zlomené srdce. A to všechno musí dokázat jen pomocí svých dvou rukou." Anděl byl ohromený. "Jen dvěma rukama ... nemožné! A to je standardní model ?! Vidím, že máš příliš mnoho náročné práce na jeden den ... Počkej do zítra a potom ji dokončíš." "Ne. To nechci," odpověděl Pán. "Už jsem velmi blízko k dokončení tohoto tvora. Bude totiž mému srdci nejbližší." "Sama se vyléčí, i když bude trpět, a přesto bude moci pracovat 18 hodin denně."
Anděl přišel blíž, aby se dotknul ženy. "Ale Pane, udělal jsi ji příliš jemnou."

"Ona je jemná," odpověděl Pán, "ale zároveň jsem ji vytvořil i silnou. Ani si neumíš představit, kolik toho unese a kolik toho překoná."
"Může myslet?", zeptal sa anděl.

Pán mu odpověděl:
"Nejenže může myslet, může též uvažovat a realizovat svoje představy."
Anděl se dotkl ženské tváře ...

"Pane, vypadá to, že ten tvor je špatně utěsněný! Vložil jsi na ni příliš těžké břemeno." "Ona není děravá ... to jsou slzy," opravil Pán anděla. "A na co jsou?", znovu se zeptal anděl. Pán odpověděl: "Slzy jsou vyjádřením jejího smutku, jejích obav, lásky, osamělosti, jejího utrpení; ale i štěstí a hrdosti." To udělalo na anděla obrovský dojem: "Pane, ty si génius. Myslel jsi na všecko. Žena je skutečně úžasná!" A ona je skutečně úžasná! Žena má sílu, kterou dokáže ohromit muže.
Dokáže řešit problémy a též nést těžká břemena. Přináší štěstí, lásku a myšlenky. Usmívá se, když se cítí dobře, ale i špatně a nepříjemně. Zpívá, když jí je do breku; pláče, když je šťastná a směje se, když je vystrašená. Bojuje za to, v co věří. Postaví se proti nespravedlnosti. Neřekne "ne" na otázku, když může dát lepší odpověď. Neřekne "nevím", když ví o jednodušší možnosti.
Obětuje se pro štěstí své rodiny. Vezme svého přítele k doktorovi, jestliže se obává o jeho zdraví. Její láska je neomezená. Roní slzy, když její děti vítězí. Je spokojená, když se jejím přátelům daří. Má radost, když se dozví o svatbě nebo o narození děťátka. Její srdce je zlomené, když někdo z jejích příbuzných nebo přátel zemře. Vždy však najde sílu vyrovnat se s tím, dát životu nový smysl a rozměr a žít dál.
Jen ona ví, že polibek a obejmutí může vyléčit zlomené srdce. Je na ní špatná pouze jediná, ale důležitá věc: Zapomíná, jak velikou má ona sama hodnotu a jak mnoho znamená pro ostatní ...

Gary Jules - Mad World ♥♥♥

9. dubna 2011 v 12:58 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♫ English, German, Spanish and Italian authors
Tuhle píseň jsem včera poslouchala 6 hodin v kuse a celý dnešek....fakt nádherná ♥♥♥


Mé pocity....tohle vůbec číst nemusíte xDD

9. dubna 2011 v 12:57 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Deník Naomi Sasaki no Akasuna

Tenhle článek můžete úplně ignorovat. je to jen výlev mých..
..pocitů(?)Nikdy jsem tě neměla ráda. Chováš se totiž jako malé děcko.
Tak co se sakra změnilo?
Začalo to včera, když jsem si včera přečetla ve školním časopise, že si vyhrál anketu jako nejhezčí kluk na škole, o čemž sem velice pochybovala. Ale přesto jsem začala váhat. Zkusila jsem se na tebe podívat trochu jinak.
Pokračovalo to tím, že ti ta kráva svítila mobilem prasátka do očí, když tě učitelka zkoušela z přírodopisu.Kvůli tomu si se nemohl soustředit a dostal si špatnou známku...normálně bych ti ji přála, ale teď? Měla jsem chuť říct té krávě ať toho nechá.
Tak proč sem to sakra neudělala?! Sama nevím...
Kdybych jí to řekla nemusel si jí říct ať jde do prdele a nemusel si kvůli tomu dostat poznámku za použití vulgárních slov v hodině.
Vážně mi tě bylo líto a vyčítala jsem si, že sem jí nic neřekla. Ale jak by to vypadalo?
Ještě by si mysleli, že jsem do tebe zamilovaná...a to nejsem!! ...snad
A dnes když jsme s kámoškou vešli do Gate a já ucítila ten parfém, hned jsem si vybavila tebe.
Málem sem z toho zešílela....
A potom jsme se vraceli domů a ona tě zahlédla na skateboardu kousek od nás zase si mi zaplnil hlavu výčitkami. A pak když si nás uviděl....spadl si z toho skateu a dopadl si na záda dost tvrdě.
Sabina okamžitě vybuchla smíchy. A mě to přinutilo taky se smát. Ale nejradši bych se rozběhla k tobě a zeptala se tě jestli jsi v pořádku. Jestli se ti nic nestalo.
Ale zase jsem nic neudělala.
Nechtěla jsem se smát, věř mi!! Promiň...
Sakra nevím co se se mnou děje. Vyvoláváš ve mě strach a lítost.
Přemýšlela jsem jestli jsem se vážně nezamilovala, ale řekla bych že ne.
Proč si myslím, že ne? Protože, když tě vidím necítim to co jsem citila vždy když jsem viděla Romana...ten ve mě vyvolával spíš pocity štěstí, radosti a bylo to jako by mi létali motýlci v břiše. To byla zamilvanost. Ale co je teda tohle?
Nevím. Cítím se zmatená. Totálně si mě zmátl.

Pro mě od Ami

7. dubna 2011 v 20:39 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♥ Watashi wa
Tak tady vám sem dávám ještě něco co mi udělala Ami x) No není to nádherný? ♥♥♥♥

Další článek do omluvného listu x(

7. dubna 2011 v 20:22 | nešťastná a unavená Naomi |  ♥ Deník Naomi Sasaki no Akasuna
Omlouvám se že tady zase nic nepřibývá, ale já vážně nemám moc času. na počítač se dostanu maximálně tak na hodinu za den a to ještě tak jenom tři dny v týdnu x( strašně mě to štve. A kdykoliv dojdu na počítač tak buď pracuju na novém Layoutu a nebo se snažím něco napsat. To se mimochodem taky omlouvám, že teď nepřidávám žádné povídky, ale jaksi se mi odstěhovala můza a já teď vůbec netuším co mám psát... a jestli něco napíšu tak to bude jen velmi krátká kapitola x( Jak už jsem řekla tak přes týden ě tu moc často neuvidíte....protože v Pondělí mám zpěv a potom trénink, takže dojdu dom totálně unavená a navíc tak v sedm a ještě se musím učit. V úterý mám taky tréning. Ve středu...no to je asi tak jediný pravděpodobný den, že byste tu mohly něco najít...možná. Ve čtvrtek mám zase trénink a v Pátek chodím s mamkou po městě nakoupit jídlo na výkend a tak (přesto je tohle další pravděpodobný den nových článků) A pak je tu výkend....no to je pole toho jestli budeme mít něco s rodinou v plánu nebo ne.... takže se vážně omlouvám x(

Vaše unavená a nešťastná Naomi

Annoying Orange (SK)

2. dubna 2011 v 17:00 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♪ Nezařazené videa ♪
Ten konec mě vždycky zabije xDD


Kim Heechul's Best Moments

2. dubna 2011 v 11:35 | *praštěná* Lucinka Naomi Deidarinka-chan |  ♪ Nezařazené videa ♪
To je hňup‼ xDD ale dokonalej hňup x) Ty jeho pohyby xD Kéž bych já byla takový hňup jako on xDD onee-chan máš pravdu. On vážně nemůže být z týhle planety xDD ♥♥♥

"93% teenagerů by brečelo a křičelo, kdyby viděli Miley Cyrus připravenou skočit z okraje věže, zkopírujte si to a vložte pokud patříte k 7% kteří by řvali 'Skoč!!!

Pixelky blogu:
ccccccc.gif image by marrkyperla